zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 2 of 2«12
Forum » Medjuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? (....)
Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?
muharemhuskic7Datum: Četvrtak, 19.09.2013, 9:46 AM | Poruka broj # 16

Sa detetom je najbolje porazgovarati, jer kad se dete bije ono uči da se samo nasiljem rešavaju problemi cool

"Legends remember of deeds and heroes of deeds and courage." - Unknown author
"You know when you are in love and you can't fall asleep because, reality is finally better than your dreams" - Dr. Freud
NutellaDatum: Ponedeljak, 28.10.2013, 10:47 AM | Poruka broj # 17

Deca su moja slabost! Kada čujem il vidim da ix neko tuče i tako vaspitava narogušim se,al uvek se stavim u situaciju moje majke. . Ona je odgojila nas četvoro i nije bilo lako. . Bili smo nestašni i bila nam je potrebna i čvrsta ruka. . Danas smo izrasli u pametne i jake ljude. . . Smatram da od malena deci treba postaviti granice. . Ne prebijati ix od batina kad zgreše ali lupiti ix po turu,dovoljno jedanput,dva puta,da nauče dokle smeju i šta raditi i da ne mogu na lepe oči dobiti sve smile al to primenjivati samo kad prethodno razgovor ne uspe. . smile civilizovano samo,jer svi smo mi ljudi,ne životinje biggrin
rade94Datum: Ponedeljak, 04.11.2013, 10:01 PM | Poruka broj # 18

Prosto mora da dobije batine kad predje granicu.Ne moze se sve razgovorom resiti.90% mog godista su dobijali batine i ne samo u kuci nego i napolju a i dalje smo sasvim normalni (za sada biggrin ) ...Ne postoji dzabe ono batine su iz raja izasle smile
a necemo da pricamo o deci 99,98 godista to je drsko nevaspitano njih treba ali bas dobro tuci wink

Poruku menjao rade94 - Ponedeljak, 04.11.2013, 10:08 PM
LanaDatum: Utorak, 26.11.2013, 8:41 PM | Poruka broj # 19

Quote Nutella ()
Deca su moja slabost! Kada čujem il vidim da ix neko tuče i tako vaspitava narogušim se,al uvek se stavim u situaciju moje majke. . Ona je odgojila nas četvoro i nije bilo lako. . Bili smo nestašni i bila nam je potrebna i čvrsta ruka. . Danas smo izrasli u pametne i jake ljude. . . Smatram da od malena deci treba postaviti granice. . Ne prebijati ix od batina kad zgreše ali lupiti ix po turu,dovoljno jedanput,dva puta,da nauče dokle smeju i šta raditi i da ne mogu na lepe oči dobiti sve al to primenjivati samo kad prethodno razgovor ne uspe. . civilizovano samo,jer svi smo mi ljudi,ne životinje

cry potpisujem

#What Makes You Beautiful?
muharemhuskic7Datum: Subota, 30.11.2013, 9:45 PM | Poruka broj # 20

Ne treba ih nikako tući, ali ih treba naučiti vrednostima ...
Ako dete za duži vremenski period dobije sitnicu za sitnicom stiče dojam da se trud isplati i nagradi.
Ne da vi poštovani sad dođete i sve od jednom im obezbedite znate spiku wink
Živeti nije lako bez dece naučite ih pravim vrednostima na vreme, jer su ona vaš istinski odraz ili pokazatelj kakvi ste vi bili u njihovim godinama smile

"Legends remember of deeds and heroes of deeds and courage." - Unknown author
"You know when you are in love and you can't fall asleep because, reality is finally better than your dreams" - Dr. Freud
vega777Datum: Utorak, 07.01.2014, 1:36 AM | Poruka broj # 21

pa treba im na vreme skrenuti paznju na neke vazne stvari ali ponekad kad se pretera nije lose ni pomalo batina biggrin
FackoDatum: Utorak, 04.02.2014, 3:57 PM | Poruka broj # 22

Malo pruticem po dupetu,nista mnogo! :D
HeisenbergDatum: Sreda, 05.02.2014, 10:12 PM | Poruka broj # 23

Mene ove moje 3 lemaju :)
greywardenDatum: Četvrtak, 06.02.2014, 2:14 AM | Poruka broj # 24

Treba da
BaffyDatum: Nedelja, 15.06.2014, 10:14 PM | Poruka broj # 25

Potpuno sam protiv toga. Mislim da tuca nije nikakav vid vaspitavanja. To moze u nekim slucajevima da izazove kontra efekat...
Mene su tukli i nista sa tim nisu postigli, nit su me pretvori da budem ono sto oni hoce nit su time stvorili neku veliku ljubav da osecam prema njima...

A evo i primer moje prijateljice:
Ima petogodisnjeg sina koji je veliko zlopamtilo i uz to i tvrdoglav. Posto je histeriju pokazivao cesto, nesto je zeznuo jednom prilikom i njegov otac mu opali koju po dupetu. Mali pocne plakati i kroz suze kaze "Tve cu ja to vama da vlatim". Roditelji zaborave na to, prodje par dana, moja prijateljica bila ispred kuce a muz joj spavao u dnevnom boravku. Odjednom cuje vrisku i dreku. Uleti u kucu i vidi muza kako sedi na krevetu i drzi se za glavu obliven sa malo krvi , a njihov sin par metara dalje, drzi cepanicu u ruci i kaze "Jecam li vam jekao da cu cve da vam vlatim!"
Nisu znali dal da ga biju il da se smeju!

Never run faster then your guardian Angel can fly...
Aleksa98Datum: Sreda, 12.11.2014, 9:04 PM | Poruka broj # 26

sve zavisi ali po mom misljenju ne bi trebalo tuci decu u vaspitne svrhe zato sto moze razgovorom da se resi a ako pa bas i ne moze onda ... :D

Added (12.11.2014, 8:04 PM)
---------------------------------------------
sve zavisi ali po mom misljenju ne bi trebalo tuci decu u vaspitne svrhe zato sto moze razgovorom da se resi a ako pa bas i ne moze onda ... :D

Forum » Medjuljudski odnosi » Dom i porodica » Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? (....)
Page 2 of 2«12
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016