zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Medjuljudski odnosi » Dom i porodica » Podela poslova u kuci
Podela poslova u kuci
NutellaDatum: Ponedeljak, 10.02.2014, 10:35 PM | Poruka broj # 1

Ukoliko ste udati/oženjeni, ili još živite sa roditeljima, sa oba ili sa jednim, verovatno delite poslove.

Kako to izgleda u vašoj porodici?

Da li je strogo ograničen odnos na "muške" i "ženske" poslove ili te podele nema?
raca87Datum: Utorak, 11.02.2014, 10:50 AM | Poruka broj # 2

Nisam potpisao nista, ali kao da jesam. :D Postoje neke osnovne podele na muske i zenske poslove, ali to je nesto poput toga da muskarci tegle teske stvari, zene prave torte i ostalo na taj fazon. Sto se tice ne teskih i ne pikantnih poslova, tu se deli kad ko sta moze da stigne da odradi, ili da pomogne nekome. Nema nista cudno da muskarac opere sudove, ili zena da zakuca neki ekser u zid. :D
NutellaDatum: Sreda, 12.02.2014, 0:07 AM | Poruka broj # 3

Quote rale87 ()
zena da zakuca neki ekser u zid.

Osim ako ne zakuca na pogresno mesto kao ja i s*ebe struju lol

Da ne skrecemo sa teme, nas je 7oro kuci , i uvek postoji neka podela poslova .Postoje poslovi koje mogu ja da uradim , a postoje oni koji su teski i koje rade moja tri brata.. Gledamo da sve nas cetvoro odradimo , kako ne bi morali da mucimo mamu, baku i deku da u tim godinama rade i forsiraju se :)

Nekad sam lenja raditi ista, ali ne isplati mi se da ne radim, jer tacno se zna ko ne uradi danas - nakupice mu se za sutra :D
Forum » Medjuljudski odnosi » Dom i porodica » Podela poslova u kuci
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016