zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 2 of 3«123»
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Pomoc oko online filmova
Pomoc oko online filmova
BokiSDatum: Petak, 28.02.2014, 1:57 AM | Poruka broj # 16

Pa stvar je u tome što se to meni uvek dešava. Čistio sam keš i ništa.
Probao sam sa starijom verzijom Jave i opet isto http://prntscr.com/2wfrs1.
NutellaDatum: Petak, 28.02.2014, 4:36 AM | Poruka broj # 17

BokiS, Link printskrina koji si poslao nije validan tako da ne vidim šta ti se događa, ali probaj ovako : Instaliraj Torch :)

To je pretraživač koji ja koristim i koji je mogu ti reći fenomenalan , a ima isti raspored ikona , ma sve kao Google Chrome.

Lično ja sam imala mnogo muke sa javom i video snimcima i slično , ali otkako sam ga instalirala nemam problema :)
sawkeDatum: Ponedeljak, 05.05.2014, 8:36 PM | Poruka broj # 18

Piše online sa prevodom učitava... i ništa se ne desava.restartovan browser,osvežena stranica,obrisan keš i cookies,dobar protok,šta nije u redu?
NutellaDatum: Četvrtak, 08.05.2014, 9:44 AM | Poruka broj # 19

Quote sawke ()
Piše online sa prevodom učitava... i ništa se ne desava.restartovan browser,osvežena stranica,obrisan keš i cookies,dobar protok,šta nije u redu?

U tom slucaju vrlo verovatno je da je crko link na serveru i da ga treba zameniti :)

Prijavi taj film/seriju , odnosno ostavi link do njega u temi "Prijavi neispravan sadrzaj" koja se nalazi ispod svakog video plejera i neko iz administracije ce videti i srediti :) Zatim ce obrisati tvoj post kako bi ti dali do znanja da je sredjeno :)

Ukoliko i nakon toga sto je sredjen tebi ne radi, onda je nesto do tebe problem u tom slucaju probaj standardno da ugasis broswer i obrises kes memoriju CCleaner-om i uopste na pretrazivacu ,upalis i refresujes par puta.. Ili ako nece i dalje promenis pretrazivac preko kojeg gledas :)
AceGatoRDatum: Utorak, 13.05.2014, 2:57 AM | Poruka broj # 20

meni ovo se desava kako da resim problem ??

Prilog: 0189556.png(44Kb)

nema potpis
NutellaDatum: Utorak, 13.05.2014, 2:59 AM | Poruka broj # 21

Quote AceGatoR ()
meni ovo se desava kako da resim problem ??

A sta to ti se desava? nzm
AceGatoRDatum: Utorak, 13.05.2014, 3:00 AM | Poruka broj # 22

Application Blocked By Security Settings ??? kako da resim ovaj problem HELPP

nema potpis
NutellaDatum: Utorak, 13.05.2014, 3:01 AM | Poruka broj # 23

Quote AceGatoR ()
Application Blocked By Security Settings ??? kako da resim ovaj problem HELPP

Prati uputstva kao na ovim slikama odavde :) http://www.onlinesaprevodom.com/forum/2-699-1
AceGatoRDatum: Utorak, 13.05.2014, 3:06 AM | Poruka broj # 24

Hvala Nutella uspelo je hvala puno volim vas pozz

nema potpis
NutellaDatum: Sreda, 14.05.2014, 2:23 AM | Poruka broj # 25

Quote AceGatoR ()
Hvala Nutella uspelo je hvala puno volim vas pozz

I mi tebe samo de skloni jadan pistolj sa tog kera i volecemo te jos vise lol cao
GoxyDatum: Nedelja, 18.05.2014, 2:17 AM | Poruka broj # 26

Pozdrav svima imam problem sa otvaranjem nekih filmova,stoji mi javu da nemam(imam i podesio sve kako treba),restartovao bronsver vise puta,cistio kolace vise puta i opet nista.U gornjem delu mi se pojavljuju prozori da nedostaju kodeci i i video performenr sve sam skinuo i opet nista,sta da radim?Hvala nzm

Poruku menjao Goxy - Nedelja, 18.05.2014, 2:18 AM
NutellaDatum: Nedelja, 18.05.2014, 8:09 PM | Poruka broj # 27

Quote Goxy ()
Pozdrav svima imam problem sa otvaranjem nekih filmova,stoji mi javu da nemam(imam i podesio sve kako treba),restartovao bronsver vise puta,cistio kolace vise puta i opet nista.U gornjem delu mi se pojavljuju prozori da nedostaju kodeci i i video performenr sve sam skinuo i opet nista,sta da radim?Hvala

Zanemari te kodeke i samo pusti filmove na play :)

Ako mislimo na iste kodeke :)

Ako ti se u plejeru pojavi ono pod 1. i po 2. gde ti trazi da instaliras javu, a ti vec imas javu, sacekaj par minuta, treba da ti se pojavi prozorce jedno naknadno koje ce ti dati opciju da u levom uglu stikliras i pokrenes na RUN :) Uradi to i pustice ti film :)

Probaj prvo sa 3 razlicita broswera da udjes na OSP :) Nekad nece da pusti recimo na modzili a na google chrome oce :)

Pa javni sta si uradio :)
kiba023Datum: Subota, 26.07.2014, 3:40 AM | Poruka broj # 28

http://www.novamov.com/video/3a38913a2d392
File invalid or deleted
Kako ovo da popravim??? Na svaki video mi izbaci.

zujim-tu-po-kraju
NutellaDatum: Utorak, 05.08.2014, 8:34 PM | Poruka broj # 29

Quote kiba023 ()
http://www.novamov.com/video/3a38913a2d392
File invalid or deleted
Kako ovo da popravim??? Na svaki video mi izbaci.

Promeni pretraživač i očisti keš memoriju jer to što si poslao/la radi sasvim normalno :)
saanjaDatum: Subota, 06.09.2014, 8:53 PM | Poruka broj # 30

Znate, ja želim pogledati film, bar jednom, a da ne moram prije toga potrošiti sat vremena na sva moguća podešavanja i instalacije, provjeravanja da l' mi treba stvarno to što se reklamira il' ne treba itd... I nervira me takođe što java mora da se apdejtuje svako malo...
P.S. Ne trebam nikakav odgovor, samo ispoljavam frustracije.
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » Pomoc oko online filmova
Page 2 of 3«123»
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016