zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 212»
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » JAVA error nakon update-a i kako je rešiti (application blocket by security settings)
JAVA error nakon update-a i kako je rešiti
AdminDatum: Sreda, 15.01.2014, 7:37 PM | Poruka broj # 1

Čitaj pažljivo

Nakon izlaska nove verzije jave većina korisnika kada želi da pokrene sadržaj dobija error application blocket for security.

Primer:

To se može rešiti na sledeći način ( ovo važi za sve pretraživače ).

1) Korak

Idete na Start meni a zatim na control panel i izaberete podešavanja za Javu, zatim idete na Edit Site List:

2) Korak

Nakon što izaberete javu dobijete sledeći prozor:

Na njemu idete sledećim redom kako je naznačeno na slici:

1) Prvo idete ADD.
2) Unesete link sajta
3) Idete na Ok.

Opcija 2 ako vam ne radi ovo gore ili nemate javu u control panelu ( što je jako retko ).

Idete Start meni--> All Programs--> Java i zatim Configure Java, kao na slici ispod i tu isto dodate link sajta:

Važno: Nakon toga očistite keš i restartujete vaš pretraživač i java će da se pokreće normalno kao i do sada.

Ova podešavanja važe za sve sajtove na netu koji zahtevaju javu ne samo naš sajt i jednom kada ih odradite mirni ste.

Prilog: 9393437.png(36Kb) · 6550178.png(54Kb) · 8385302.png(42Kb) · 7298561.png(115Kb)
milannovakovic7Datum: Četvrtak, 16.01.2014, 0:05 AM | Poruka broj # 2

Hvala puno. Pomoglo je.
DFarkoDatum: Četvrtak, 16.01.2014, 1:19 AM | Poruka broj # 3

Meni ovo ne pomaze, ne znam zasto :(

:))
NutellaDatum: Četvrtak, 16.01.2014, 2:25 AM | Poruka broj # 4

Quote DFarko ()
Meni ovo ne pomaze, ne znam zasto :(

Da li si iskljucio pretrazivac pa ponovo ukljucio ? A pre toga obrisao kesh memoriju :)
BalltazarrDatum: Nedelja, 19.01.2014, 5:49 PM | Poruka broj # 5

Nece ni meni, sve sam uradio, stavio na medium, obrisao kes i restartovao pretrazivac i opet nece...
HeisenbergDatum: Nedelja, 19.01.2014, 5:55 PM | Poruka broj # 6

Balltazarr, je l' si prihvatio javu na browser-u? To je najbitnije i kad stavljaš Security na medium obavezno prvo idi "Apply" pa zatim "Ok" i restartuj browser! :)
BalltazarrDatum: Nedelja, 19.01.2014, 6:13 PM | Poruka broj # 7

Quote Petar_Veliki ()
Balltazarr, je l' si prihvatio javu na browser-u? To je najbitnije i kad stavljaš Security na medium obavezno prvo idi "Apply" pa zatim "Ok" i restartuj browser!

Sve sam to uradio, i opet nece, radilo mi je danas sve odlicno dok nisam instalirao novi update, prihvatio sam i isao sam na apply, i nije htelo, samo ucitava i to mnogo sporo, reaload sam nekoliko puta ali nece, ali na drugim sajtovima mi radi odlicno...

Poruku menjao Balltazarr - Nedelja, 19.01.2014, 6:15 PM
LutkaBelaDatum: Ponedeljak, 20.01.2014, 0:29 AM | Poruka broj # 8

Ja mislim da imam najgori problem

AdminDatum: Ponedeljak, 20.01.2014, 1:53 AM | Poruka broj # 9

Balltazarr, ti imas neki drugi problem a ne ovaj, za ostale probleme se obrati u temu pomoc oko filmova, ovo je tema samo za ovaj jedan problem ( ako radi a samo sporo ucitava tu mi nista ne mozemo a sigurno nije do jave ). :)

LutkaBela, imas li novu javu? Da li ti iskace bas ono sa 1 slike u 1 postu ili nesto drugo? :)
LutkaBelaDatum: Ponedeljak, 20.01.2014, 7:27 PM | Poruka broj # 10

Quote Admin ()
LutkaBela, imas li novu javu? Da li ti iskace bas ono sa 1 slike u 1 postu ili nesto drugo? :)

Imam novu javu, i da iskace mi bas ta slika :)
nika1011Datum: Utorak, 21.01.2014, 11:31 AM | Poruka broj # 11

LutkaBela, imala sam isti problem. Probaj preko Starta, upiši
u search Configure Java. Tad bi ti se trebao otvorit Java Control Panel prozor identičan kakav je admin prikazao(ovaj gdje se security level može mijenjat.
LutkaBelaDatum: Sreda, 22.01.2014, 5:03 PM | Poruka broj # 12

Quote nika1011 ()
LutkaBela, imala sam isti problem. Probaj preko Starta, upiši
u search Configure Java. Tad bi ti se trebao otvorit Java Control Panel prozor identičan kakav je admin prikazao(ovaj gdje se security level može mijenjat.

Uspelo je. Hvala ti puno :)
Mixi123Datum: Četvrtak, 30.01.2014, 1:20 PM | Poruka broj # 13

Da li to treba svaki put da se uradi, jer meni je htelo na pocetku a sada ne?

milanmixi
GachaDatum: Četvrtak, 06.03.2014, 4:42 AM | Poruka broj # 14

Ako moze pomoc,imam isti problem kao LutkaBela samo sto meni ne pomaze ni kada lkucam configure java u search,bude mi isto :/
NutellaDatum: Petak, 07.03.2014, 0:41 AM | Poruka broj # 15

Quote Gacha ()
Ako moze pomoc,imam isti problem kao LutkaBela samo sto meni ne pomaze ni kada lkucam configure java u search,bude mi isto :/

Probaj ukucati samo Java :) Možda ti tad izbaci :)
Forum » Info pomoć i podrška » Info centar » JAVA error nakon update-a i kako je rešiti (application blocket by security settings)
Page 1 of 212»
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016