zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Obrazovanje » Nauka » VANZEMALJCI SU MEDJU NAMA?
VANZEMALJCI SU MEDJU NAMA?
NidzaDatum: Nedelja, 18.09.2011, 2:22 PM | Poruka broj # 1

Postoje neki podaci i poverljivi dokumenti o prisustvu vanzemaljaca medju nama. Voleo bih da cujem Vase misljenje o tome.
ZEUSDatum: Nedelja, 25.09.2011, 2:29 PM | Poruka broj # 2

Ja verujem da postoje... e sad razlicita su misljenja smile

NidzaDatum: Nedelja, 25.09.2011, 2:56 PM | Poruka broj # 3

Ja ne verujem dok ne vidim biggrin mozda i postoje,ali sigurno nisu onakvi kao sto ih prikazuju na televiziji biggrin
LanaDatum: Četvrtak, 14.11.2013, 9:21 PM | Poruka broj # 4

Ja vjerujem da postoje,ali ne na planeti Zemlji smile

#What Makes You Beautiful?
NecijamalaDatum: Petak, 15.11.2013, 7:00 PM | Poruka broj # 5

Vjerujem da postoje... postoji mogucnost da su nas nekad davno posjecivali ..
jer mnogi teoreticari i naucnici .. nisu jos uspijeli dolazati kako su priamide nastale..
Ipak napraviti onako savrsen obli i uklesati kamen .. veliko je pitanje. kako je to uradjenoo .. biggrin

Culi ste svi vjerovatno za Podrucje 51 u Americi.. mjesto gdje je najvise primjecneo NLO objekata...
Takodjer sam citala jedan clanak da je za vrijem Cunamija u Kini .. primjecno najvise NLO .. na nebu ..
Sad da li oni nas posjecuju .. ispitivaju nas kakvi smo e pa biggrin ne znam .. wink
Alice-In-ChainDatum: Nedelja, 17.11.2013, 3:53 AM | Poruka broj # 6

Među nama neznam nisam još nijednog sreo biggrin
-Pored naše planete postoji neograničen broj planeta, glupo bi bilo da neko veruje da samo na našoj postoji oblik života. Nije logično i kosi se sa zdravim razumom tako misliti.
- Verovanje da smo sami u svemiru potiče iz religije iz vremena kad smo mislili da je zemlja ravna ploča i da iza neba nepostoji ništa. Pošto smo ustanovili da je zemlja okrugla, otišli u svemir i videli da smo samo jedna planeta od njih zilion, verujem da će i ova teorija da osim nas nepostoji ništa u tolikom svemiru pasti u vodu. Isto mislim da sad dobar deo zemljana koji malo razmisli ustanovi da prosto nije moguće da u tolikom svemiru i dalje mislimo da smo jedini. Veliki broj religija više i nepominje da smo sami u svemiru već mudro ćuti jer smo saznali čak i da se neokreće svemir oko zemlje već mi nekako okrećemo se u svemiru biggrin
muharemhuskic7Datum: Utorak, 19.11.2013, 0:22 AM | Poruka broj # 7

Ja vjerujem da postoje, sjetite se da su naučnici otkrili planet sličan našem, riječ je o Keppler-22 b planet koji ima slične uvjete kao i naša Zemlja ... S te tačke gledišta mi sebi sami postavljamo pitanje? Da li smo sami u univerzmu. Amerikanci zajedno sa rusima pokušavaju ovu misteriju riješiti već naraštajima. Izgradnjom ISS - a, dodavanjem raznih modula američko - ruskih konstruktora naučnici, članovi posade i razni volonteri koji su uključeni u ovu potragu pokušavaju odgonetnuti dijelić koji bi mogao biti ključ naše evolucije. Kada sve ovo sumiramo dobićemo niz mogućnosti koje su od velike važnosti. smile biggrin cool happy

+1

"Legends remember of deeds and heroes of deeds and courage." - Unknown author
"You know when you are in love and you can't fall asleep because, reality is finally better than your dreams" - Dr. Freud
Forum » Obrazovanje » Nauka » VANZEMALJCI SU MEDJU NAMA?
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016