zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Film & TV » Serije » The Tomorrow People !!!
The Tomorrow People !!!
NecijamalaDatum: Sreda, 06.11.2013, 11:46 PM | Poruka broj # 1

Sinopsis:

Stefan Džejmson je bio sasvim običan tinejdžer sve dok nije počeo da se telepotira u snu a ne znajući gde će se probuditi. U očaju odlučuje da posluša glas u glavi koji ga vodi ka prvom susretu sa ljudima Sutrašnjice. Oni su Džon, Kara i Rasel. Oni su genetski napredna rasa sa natprirodnim sposobnostima kao što je telekineza, teleportacija i telepatsko komuniciranje. Paravojna grupa "Ultra" pod vođstvom dr Džedekaja Prajsa traga za ljudima Sutrašnjice. "Ultra" smatra da su ljudi Sutrašnjice opasna pretnja za ljudsku rasu. Džedekaja nudi Stefanu šansu za normalan život ako mu pomogne da ništi ljude Sutrašnjice. A sa druge strane, Kara, DŽon i Rasel nude Stefanu novu vrstu porodice i dom gde će se osećati prihvaćeno. Pošto Stefan ne želi da okrene leđa čovečanstvu, Stefan određuje sebi sopstveni put. Taj put ga može odvesti ka pravom razlogu nestanka svog oca ili u nepoznatu budućnost sa ljudima Sutrašnjice.

Prilog: 1504930.jpg(133Kb)

Poruku menjao Necijamala - Sreda, 06.11.2013, 11:48 PM
NutellaDatum: Sreda, 06.11.2013, 11:50 PM | Poruka broj # 2

Samo da se nadovezem na Necijamala, epizode ove serije mozete pratiti ovde

http://www.onlinesaprevodom.com/publ....183 happy

Epizode ce se postavljati i pratiti , ali postavljanje epizoda zavisi ISKLJUCIVO od toga kad ce izaci prevod smile Napominjem da mi samo preuzimamo vec gotove prevode i da ne znamo kad ce oni izaci smile
NutellaDatum: Petak, 28.02.2014, 4:11 PM | Poruka broj # 3

Moram da napomenem da sam počela da pratim ovu seriju. Kako je stalo prevođenje za nju , preuzela sam na sebe da je prevodim i ono malo sam se navukla :)

Serija u principu nije loša, samo otkud znam , valjda sam se ja toliko više navikla na sve žanrove, da mi je sad sve deža vu stalo :D

Ima dobru ideju i sve, ali došla sam do onog stadijuma kad već znam šta će biti na kraju serije , pa mi to valjda kvari užitak gledanja :D

Ali mogu reći da je prijatna za prevođenje i da nema puno nasilnih scena i krvoprolića što je najbitnije :D A i da se razumemo : Stiven i Džon su uf stid ruza

Prilog: 9310568.jpg(27Kb)
Forum » Film & TV » Serije » The Tomorrow People !!!
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016