zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Film & TV » Serije » Las Vegas (zadnja epizoda)
Las Vegas
Djuka23Datum: Nedelja, 05.01.2014, 5:40 PM | Poruka broj # 1

pozdrav svima , zelio bih da vas pitam da li imate zadnju epizodu serije Las Vegas.. ovo 18 i 19 epizoda nisu zadnje jer pise nastavice se... ? ako je neko gledao kojim slucajem moze li je ukratko prepricati.. pozdrav
NutellaDatum: Nedelja, 05.01.2014, 6:19 PM | Poruka broj # 2

Djuka23 na sajtu za prevode poslednje prevedene epizode su sezona 5 i epizoda 19 smile ---> http://prntscr.com/2gqjrg

Nema dalje naznake dal ce se snimati ili ne ali s obzirom da je serija iz 2008. godine , licno sumnjam da ce biti nastavka kad nije do sad ^^

Serija je fenomenalna , jedino sto mogu da predlozim jeste mozda da pogledas neku slicnu na sajtu ili mozda bolju . Planirane su i nove serije, ali ubaceno je i dosta novijih serija vec smile

Uzivaj ! smile
Djuka23Datum: Nedelja, 05.01.2014, 7:00 PM | Poruka broj # 3

znam ja to... nego vi nemate zadnju epizodu posto epizoda 19 nije zadnja.. a negdje sam citao da ima zadnja epizoda ili se nije snimila.. ne znam.. samo ako je neko uspio da vidi zadnju epizodu molim da nam je preprica
NutellaDatum: Nedelja, 05.01.2014, 8:54 PM | Poruka broj # 4

Quote Djuka23 ()
znam ja to... nego vi nemate zadnju epizodu posto epizoda 19 nije zadnja.. a negdje sam citao da ima zadnja epizoda ili se nije snimila.. ne znam.. samo ako je neko uspio da vidi zadnju epizodu molim da nam je preprica

Pa to ti kazem tongue nemamo 20 ep jer je nema na prevodima smile I tesko ces je naci negde na netu sa prevodom jer svi sajtovi ove sadrzine koriste isti sajt za prevode smile A pokusah da nadjem sad link za gledanje bez prevoda ali slabo ^^
Djuka23Datum: Ponedeljak, 06.01.2014, 4:31 PM | Poruka broj # 5

ako je kojim slucajem nadjes i bez prevoda proslijedi mi je ... unaprijed hvala wink
NutellaDatum: Ponedeljak, 06.01.2014, 5:06 PM | Poruka broj # 6

Vazi hocu smile A ova tema je sad lock smile A ti uzivaj u drugim serijama wink
Forum » Film & TV » Serije » Las Vegas (zadnja epizoda)
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016