zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Tehnički deo » Internet konekcije i klijenti » Teamnet.rs Provajder za novi sad I pristupacna mesta
Teamnet.rs Provajder za novi sad I pristupacna mesta
brnatovicDatum: Nedelja, 01.11.2015, 6:10 AM | Poruka broj # 1

zdravo ja sam vec dugo koristnik teamnet.rs ali oni kao sto svi znaju offline sajt stalno pa zelim da ih pihvalim i da dam iskustvo znaci

www.Teamnet.rs
internet je veoma dobar sto se tice pristupnih tacaka oko lina novog sada ima ih na tone znaci sva mesta skoro ima

ja sto znam je

Sremska kamenica paragovo novi sad sremski karlovci i jos ko zna koja mesta

ima 1 mana msm oni su jako dobri sto se tice i cena za novi sad 6mb je 20eura ali ako nemate da platite mozda mesec samo pitate pustice vas igor vlasnik je veoma dobar covek sto se tice i jako dobar

probaj te kod teamnet.rs oni su wierless < ako gresim ispravi me}

oni imaju audio i televozija striming valjda

a mana 1 ako se desi kvar msm treba im neko vreme da srede to evo meni je trenutno

280ms
download 1.50mb od 6mb
upload 0.50

preporucujem ih za novi sad i okolinu .. poziv na telefon 021424302

bilo je koliko se secam za opremu 3000dinara da vam sve oni nameste i paket znaci po zelji koliko platis

znam da ima probni 7dana od 2/2mb sto se tice veoma su dobri ali gresaka ima negde ne bas svuda do sada niko nije hvalio eto ocu da ih pohvalim
Forum » Tehnički deo » Internet konekcije i klijenti » Teamnet.rs Provajder za novi sad I pristupacna mesta
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016