zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sta je najludje sto ste uradili?
Sta je najludje sto ste uradili?
[N]exTDatum: Sreda, 21.08.2013, 10:28 PM | Poruka broj # 1

Eto napisite nesto zanimljivo sta ste radili xD
Pa da ja pocnem.Meni nesto najzanimljivije,pored skole ima igraonica kumpjuteri i tu je net adsl modem sa wifi.Bio je zakljucan uletio sam u 192.168.1.1 preko pc-a stavio admin admints i uso vidio sifru uzeo sam telefon konektovo se otiso na cas posto je blizu skole odma ima wifi i u skoli i ima jedna aplikacija za android zaustavi internet svima i eto ja sam im zaustavio net na 2 sata nisu znali sta je,tad sam im uzeo 10km(5evra) da bi "kao popravio" xD I samo prekidac stisno na telefon a kao nesto sam cacko tamo i internet proradio.Posle sam ih malo zezo kad je puna igraonica ne mozes sjest ja iskljucim kad neko ustane ukljucim i igram xDDD
A druga smicalica isto preko telefona u kaficu svaki ima wifi i ima isto jos jedan aplikacija kad je neko preko istog interneta znaci ili na laptopu je povezan kablom ili preko wifi-a spojen na laptop/table/telefon i uloguje se na fb ja preko ove aplikacije udjem na njegov fb i mogu radit sta ocu dok god je on ulogovan jedino sifru nemogu promenit a ostalo mogu pisem po zidu,chatujem sa kime ocu...Tako sam jednu curu smuvo xDD Uso joj na profil i sebi napiso sa njenog profila(bila je na laptopu iz kafica)kao da se ja njoj svidjam i ja tako odgovorio sa svog a sreca bila svidio sam joj se a nikad nismo chatovali i tako smo se zblizili hihih.Ona kaze sta je ovo nisam ja pisala,a ja kao ne lazi jesi jesi svidjas se i ti meni i tako malo nesto pisali i gotovo biggrin Sad naravno kad odem u kafic u nahvatam nekog da je na fb zajebavam ih xD Nema nista interesantnije...Eto napisite i vi nesto slicno smile

Poruku menjao next96 - Sreda, 21.08.2013, 10:45 PM
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sta je najludje sto ste uradili?
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016