zaboravljena lozinka

CSS3 Drop Down Menus Css3Menu.com

Novi Postovi Lista Korisnika Pravila Pretraga RSS

Page 1 of 11
Forum » Razonoda » Pričaonica » Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?
Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?
NecijamalaDatum: Sreda, 13.11.2013, 10:42 PM | Poruka broj # 1

Provodili ste dane igrajuci se... slavili rodjendane, radili skupa domace zadatke, skrivali tajne i prve ljubavi...
onda ste odrasli...
Putevi su se razisli, ili nisu....
Gdje su sada ljudi iz vaseg djetinjstva, da li ste jos uvijek u kontaktu sa njima????
NutellaDatum: Nedelja, 17.11.2013, 11:03 PM | Poruka broj # 2

Nisam nazalost sad a tako mi nedostaju sad i volela bih da budem ali posle osnovne skole nije bilo moguce ostati jer svi smo se raspali po razlicitim srednjim skolama , sad vec po fakultetima i sve manje smo vremena provodili zajedno , a sve vise sa razlicitim drustvima i sve se to raspalo sad a taj period sa njima mi je bio ubedljivo najlepshi sad happy
muharemhuskic7Datum: Utorak, 19.11.2013, 6:23 PM | Poruka broj # 3

Quote Nutella ()
Nisam nazalost a tako mi nedostaju i volela bih da budem ali posle osnovne skole nije bilo moguce ostati jer svi smo se raspali po razlicitim srednjim skolama , sad vec po fakultetima i sve manje smo vremena provodili zajedno , a sve vise sa razlicitim drustvima i sve se to raspalo a taj period sa njima mi je bio ubedljivo najlepshi

Potpisujem!

Retko kad sretnem svoje stare prijatelje i prijateljice, sa nekima od njih sam sam u kontaktu, s vremena na vreme najbolje uspomene uvijek ostaju baš u osnovnoj školi prva poznanstva, sticanje i prenošenje informacija, ljubav, iskrenost sve najbolje i danas će ostati sa nama ka boljim i lepšim vremenima smile

"Legends remember of deeds and heroes of deeds and courage." - Unknown author
"You know when you are in love and you can't fall asleep because, reality is finally better than your dreams" - Dr. Freud
LanaDatum: Sreda, 27.11.2013, 11:55 PM | Poruka broj # 4

Dijete sam još uvijek happy biggrin

#What Makes You Beautiful?
StormDatum: Sreda, 07.05.2014, 11:35 AM | Poruka broj # 5

Pa zapravo i jesam s par njih... Iako smo jaaaaaako daleko ^_^
FackoDatum: Nedelja, 11.05.2014, 1:36 PM | Poruka broj # 6

Jesam..Imam najbolje prijatelje na svetu.. ^_^ Cak i sad pravimo slicne gluposti kao u detinjstvu.. ^_^ :p
BaffyDatum: Nedelja, 15.06.2014, 7:29 PM | Poruka broj # 7

Jako malo sam se druzila , tako da sam u kontaktu sa jako malo ljudi iz svog detinjstva

Never run faster then your guardian Angel can fly...
Aleksa98Datum: Sreda, 12.11.2014, 8:13 PM | Poruka broj # 8

nisam zato sto uglavnom nemam vremena da pozovem "staro" drustvo i drugarice a i oni sigurno nemaju vremena tako je tako nazalost :(.
Forum » Razonoda » Pričaonica » Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?
Page 1 of 11
Search:

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [VIP] [Korisnik]

Recepti kolaci    Filmovi sa prevodom    Erotske price

Copyright Online sa Prevodom © 2012-2016